מסנן מים – איך בוחרים אותו?

מסנן , בידה

הבריאות שלכם היא מעל לכל וכך נכנס לתמונה גם מסנן מים, התשובה למים שאתם בוחרים להכניס לגופכם דרך שתייה או אפילו דרך בישול ויותר מכך. עד כמה חשוב לכם לשמור על הבריאות? זו בהחלט שאלה רטורית ועדיין תתפלאו יש מצבים בהם אנשים לא יבינו את המשמעויות, יפסחו על שתיית מים טובים והתוצאות כמו ידועות מראש. מה הופך את הבריאות שלכם לדבר שהופך את החיים שלכם למושלמים? הכול מתחיל ונגמר במסנן מים- המסנן הטוב ביותר.

המדריך לבחירת מסנן מים נכון

מסנן מים חשוב לבחור נכון הרבה לפני שמתקינים אותו. לפני הכול חשוב מאוד לבחור מוצר אשר מוצמד אליו תו תקן ישראלי. כמו כן חשוב מאוד לבחור מוצר שלא מזיק לבריאות ולצד זאת מקפיד יחד אתכם על ביצוע הוראות יצרן. מה בעצם כתוב בהוראות יצרן? מבין כל ההוראות יהיה חשוב שלא להותיר את המים עומדים מעל ליומיים. כמו כן אם המסנן הוא מחומרי הפלסטיק חשוב להחליף בו את המים כל 48 שעות לפחות. כמו כן חשוב מאוד שלא להשתמש באותו פילטר סינון ואף להחליפו במועד המתאים. מיותר לציין כי אם לא תחליפו את הפילטר אתם עלולים להיתקל במים שהם סכנה לבריאות.

ומה קורה כשהמסנן יושב על הצנרת?

שאלה טובה! במצב הנ"ל חשוב ביותר לתת למים לזרום מדי פעם וזאת במידה והברזים לא נפתחו. זה חשוב כי רק  כך יתחדשו המים ולא יהיו שם חיידקים מצטברים נוכח המים שיישארו עומדים. בסופו של דבר אם אתם צריכים למצוא מסנן מים ביתי חשוב מאוד לבדוק כי הוא אכן יכול לשרת גם כמסנן מרכזי ואחד כזה שגם עומד בתו התקן. לצורך העניין התו תקן הישראלי מחמיר ביותר והוא בהחלט יכול להבטיח רכישה עם שמירה על הבריאות. בסיכום דבר, המים הם אולי אוצר אבל כשהם הופכים מזוהמים זה בהחלט עלול להיות מסוכן. כמו כן כמויות האבנית הם גם דבר של מה בכך אבל החדשות הטובות הן כי מסנן מים יכול בהחלט לתת את המענה.